Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Report 14. kola oravskej stolnotenisovej súťaže

Športový klub

 

 Aktuálne informácie

 obr_OrSTZ.jpg


 


 

Report 14. kola oravskej stolnotenisovej súťažeVytlačiť
 

stolný tenis obrázok.jpg14. kolo v oravskej stolnotenisovej súťaži bolo pre naše družstvá poznačené zimným prechodom Dlhánskym chotárom, ktorý usporadúva náš športový klub. Konal sa 8. ročník a keďže naši stolný tenisti mali na programe domáce zápasy, museli sme improvizovať a predohrávať zápasy.

     V 5. lige predohrávalo družstvo A  zápas s Krušetnicou na ich pôde a naše družstvo vyhralo 11:7. čo nás posunulo do stredu tabuľky na 6. miesto.  Za naše družstvo  nastúpili obaja naši najlepší hráči, Jarko Žuffa a Miro Krížik. Bodovo sa im vyrovnal aj Martin Zmrazek.

     V nedeľu po zimnom prechode  odohralo B družstvo zápas proti Or. Bielemu Potoku s veľkým nasadením. Síce nemohol za nás nastúpiť pre zranenie, náš najlepší hráč v 6. lige Rasťo Kožienka, ale zadarilo sa ostatným hráčom najmä Jankovi Hudecovi a Ferkovi Potockému a uhrali sme krásny výsledok 13:5. Takýto výsledok hádam nikto neočakával. Stále udržujeme pozíciu barážového postupu, 2 - 3 miesto v tabuľke..

     Družstvo C hralo v 8. lige proti Or. Podzámku A, a taktiež muselo ísť hrať ku hosťom, kde sa nám až tak nedarí. Prehrali sme 8:10, ale zápasy mladých hráčov sú prísľubom do budúcna na lepšie umiestnenia. Niekoľko zápasov sme prehrali tesne 3:2. 

Družstvo C zostáva na 8 mieste, ale hrozí mu zostupová barážová pozícia.

V piatok, 2.2.2018, sa naši žiaci zúčastnia na Majstrovstvách Oravy žiakov za r. 2018 v Mútnom. Výsledky pošlem v nedeľu. 4. 2. 2018.

autor Jozef Sojčák
predseda ŠK Dlhá nad Oravou


 
 

dnes je: 21.1.2019

meniny má: Vincent

Aktuálne číslo Dlhánskych zvesti

Home
Mapa
webygroup
ÚvodÚvodná stránka