Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Iniciatíva stredné SlovenskoVytlačiť
 

Podporte aj Vy svojím podpisom urýchlené budovanie hlavných cestných ťahov!

Obec Dlhá nad Oravou podporuje aktivity Iniciatívy stredné Slovensko. Mestá a obce zo žilinského a banskobystrického kraja chcú prostredníctvom tejto iniciatívy vyvinúť tlak na vládu SR, Ministerstvo dopravy SR a vedenie Národnej diaľničnej spoločnosti, aby zabezpečili dobudovanie dlhoročne neriešenej dopravnej infraštruktúry v stredoslovenskom regióne.  

Neudržateľnú situáciu, spôsobenú nárastom hlavne kamiónovej dopravy, prechádzajúcej stredom miest a obcí, má pomôcť vyriešiť aj Petícia obyvateľov stredného Slovenska za urýchlené dobudovanie dopravnej infraštruktúry severojužného prepojenia Slovenska. Petícia žiada vyčleniť finančné prostriedky hlavne na dobudovanie diaľnice D1 Turany - Ivachnová a na vybudovanie severojužného prepojenia Trstená - Banská Bystrica - Šahy a Banská Bystrica - Tornaľa.

Vážení spoluobčania, dovoľujeme si Vás týmto požiadať, aby ste svojím podpisom podporili snahu, ktorá by výrazne napomohla k zlepšeniu dopravnej situácie v obci Dlhá nad Oravou. Petičné hárky sú k dispozícii aj na obecnom úrade v Dlhej nad Oravou, alebo v elektronickej podobe tu. Po ich podpísaní Vás prosíme o ich doručenie na podateľňu obce Dlhá nad Oravou najneskôr do konca tohto roka.

Ďakujeme

Obec Dlhá nad Oravou

Súbor na stiahnutie - ISS Petícia - FINAL iss_peticia-final.pdf iss_peticia-final.pdf (113.2 kB)

 
 

dnes je: 14.11.2018

meniny má: Irma

Aktuálne číslo Dlhánskych zvesti

Home
Mapa
webygroup
ÚvodÚvodná stránka