Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Dospelý 19. kolo: Oravský Podzámok : Dlhá nad OravouVytlačiť

znak TJ Dlhá.jpgOr. Podzámok – Dlhá nad Oravou 0:2 (0:1)

Góly: 35. Ťapajna, 90. Capuliak

Hráč zápasu: Juraj Maslo (Or. Podzámok), napriek prehre svojho tímu bol najlepším hráčom zápasu a podal výborný výkon.

Zápas sa začal medzišestnástkovým futbalom. Po úvodnom oťukávaní sa k lopte dostal v 35. min Patrik Ťapajna a strelou spred šestnástky otvoril skóre zápasu. Domáci sa snažili ešte do polčasu o vyrovnanie, no to sa im nepodarilo. V úvode druhého polčasu bol po nepeknom faule vylúčený hosťujúci hráč. Oravský Podzámok zatlačil súpera pred vlastnú bránu, no napriek niekoľkým šanciam neskóroval. Naopak hosťom sa v závere zásluhou striedajúceho Mareka Capuliaka podarilo zvýšiť na konečných 0:2.⋌

JÁN HOLUBČÍK

DOMÁCI: Medvecký – M. Harezník, Jurovčík, J. Maslo, Janotík, P. Holubčík, T. Maslo, Bukna, Straka, Cengel (72. Biel), P. Holubčík

HOSTIA: Šimánek – R. Jendrišek, Janota, T. Mores, D. Capuliak, Maslo, Dutka, Chomistek (89. C. Capuliak), Šutta (35. I. Jendrišek, 86. Kanderka), Kordiak, Ťapajna (46. M. Mores)

ČK: 51. Matej Maslo

dnes je: 19.8.2018

meniny má: Lýdia