Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Dospelý 15. kolo: Novoť - Dlhá nad Oravou Vytlačiť

znak TJ Dlhá.jpgNovoť – Dlhá nad Oravou 3:3 (1:3)

Góly: Nodžák, P. Jašica, Kocúr – Dutka, I. Jendrišek, Šeliga

Hráč zápasu: Patrik Jašica (Novoť), podal výborný výkon a hlavne vďaka nemu domáci vybojovali aspoň bod

Prvý gól strelili domáci po desiatich minútach, keď po rohovom kope hlavičkou dal gól Marek Nodžák. Hostia však veľmi rýchlo otočili misky váh na svoju stranu. Najskôr po chybe brankára vyrovnal Peter Dutka. O minútu po rýchlom útoku skóroval Ivan Jendrišek. V závere prvého polčasu hostia ešte zveľadili svoje vedenie, keď sa presadil Jozef Šeliga.

Úvod druhého polčasu patril domácim. Podarilo sa im znížiť v 52. min zásluhou Patrika Jašicu. Keď už to vyzeralo, že Novoť doma podľahne Dlhej, dostal sa k lopte Michal Kocúr a vyrovnal na konečných 3:3. V závere sa oba celky snažili o víťazný gól, no diváci viac zásahov nevideli. RASTISLAV ŤAPAJÁK

Zostava domácich: Ťapaják – Nodžák, Mydlár, Michlík, Kocúr, P. Jašica, Ganobčík, Kapičák, Gočal, Serdeľ, Gočál

Zostava hostí: L. Šimánek – I. Jendrišek, R. Jendrišek, Janota, Mores, D. Capuliak, Maslo, Dutka, Šeliga (79. Šutta), Chomistek, Kordiak

dnes je: 25.5.2018

meniny má: Urban