Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Dospelý 14 kolo: Dlhá nad Oravou vs. PribišVytlačiť

znak TJ Dlhá.jpgDlhá nad Oravou – Pribiš 3:2 (1:1)

Góly: Maslo, R. Jendrišek, Chomistek – Sojka, Sivčevič

Hráč zápasu: Peter Dutka (Dlhá), nahral na prvý gól Dlhej, bolo ho cítiť, tvoril hru

Súboj tabuľkových susedov priniesol veľmi vyrovnaný futbal. Domácim sa podarilo už v 9. min rozvlniť sieť po hlavičke Masla. Z vedenia sa však dlho neradovali, keďže už o minútu vyrovnal z penalty Sojka. Po tomto góle sa hra stále prelievala z jednej strany na druhú, avšak do prestávky diváci žiadny presný zásah nevideli.

Po zmene strán pokračovala útočná hra oboch tímov. Zápas veľmi ovplyvnila 54. min, v ktorej hosťujúci futbalista Hurák zastavil rukou loptu na bránkovej čiare. Nemohlo nasledovať nič iné ako vylúčenie a pokutový kop v prospech Dlhej. Ten premenil Róbert Jendrišek. Domáci využili početnú prevahu aj na strelenie tretieho gólu, keď po peknej kombinačnej akcii celého tímu skóroval Chomistek. Od tohto momentu Pribiš rezignoval, ale v 67. min znížil z protiútoku Sivčevič. V ďalšom priebehu stretnutia mali Dlžania ešte niekoľko dobrých šancí, ktoré však spálili. Mrzieť ich to však nemuselo, keďže si vedenie postrážili a tak získali 3 body po víťazstve 3:2.

RÓBERT JENDRIŠEK

Zostava domácich: Šimánek – I. Jendrišek, R. Jendrišek, Janota, Mores, Capuliak, Maslo, Dutka, Šeliga, Chomistek, Kordiak (89. Šutta)

Zostava hostí: Drígeľ – Nemček, Hurák, Klocháň, Vorčák, Zavoďančík (46. Juriga), Sivčevič, Sojka (84. Vraniak), Meľo, Križan, Brtko (80. Kubina)

ČK: Hurák (Pribiš)

dnes je: 22.7.2018

meniny má: Magdaléna