Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

1. ročník letného turistického prechodu Dlhánskym chotárom

Športový klub

 

 Aktuálne informácie

 obr_OrSTZ.jpg


 


 

1. ročník letného turistického prechodu Dlhánskym chotáromVytlačiť
 

10. júla 2010 Dlhá nad Oravou

Dňa 10. 7. 2010 Športový klub – turistický oddiel usporiadal 1. ročník letného turistického prechodu Dlhánskym chotárom. Prechodu sa zúčastnilo okolo 60 účastníkov. Medzi účastníkmi boli aj milovníci turistiky z okolitých, ale i vzdialenejších obcí (Sedliacka Dubová, Oravský Podzámok, Hruštín, Dolný Kubín, Horná Lehota, Nové Zámky, ...). V uvedený deň nám prialo aj veľmi pekné slnečné počasie, priam stvorené pre turistiku horami. O veľmi dobrú atmosféru a náladu počas prechodu, posedení pri guľáši a pri rôznych drobných súťažiach v areáli poľovníckej chaty sa postarali samotný účastníci prechodu, za čo im veľmi, veľmi pekne ďakujeme. Zároveň ďakujeme Obecnému úradu, Agrodružstvu a ďalším firmám v našej obci, ktoré nás pri tejto akcii podporili.

Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoločenskú turistickú akciu v obci a to na 1. ročník zimného lyžiarskeho prechodu na bežkách okolo Ostrého vrchu, ktorý by sa mal uskutočniť v poslednú januárovú sobotu roku 2011. Dúfame a očakávame, že počet priaznivcov o turistiku a rekreačný šport sa bude v našej obci zvyšovať.

Športový klub


 
 

dnes je: 21.1.2019

meniny má: Vincent

Aktuálne číslo Dlhánskych zvesti

Home
Mapa
webygroup
ÚvodÚvodná stránka